Home ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (UFLC)

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (UFLC)

ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ:

 • Цьогоріч задля запобігання поширення захворювання Covid-19 змагання у межах Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) здійснюватимуться в онлайн-режимі.
 • ХІХ-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур проводиться серед представників таких вікових категорій:

* «Вихованці дошкільних освітніх закладів».

 • * «Учні початкової, середньої і старшої школи» (пісенний конкурс «Кольори голосів» у межах (UFLC) Всеукраїнського фестивалю мов та культур).

* «Студенти вищих навчальних закладів»).

 • Графік, за яким відбуватимуться онлайн-змагання у межах ХІХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC):

категорія «Вихованці дошкільних освітніх закладів»: 23.04.2021 року;                        

категорія «Учні початкової, середньої і старшої школи»: 20.03.2021 року (пісеннний конкурс «Кольори голосів» у межах (UFLC) Всеукраїнського фестивалю мов та культур);

категорія «Студенти вищих навчальних закладів»: 15.05.2021 року. 

 • Суддійство на змаганнях здійснюватиме компетентне журі, призначене оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).

Дедлайни для реєстрації до участі у змаганнях

 • Вихованці дошкільних освітніх закладів – до 15.04.2021 року; учні початкової, середньої і старшої школи (пісенний конкурс «Кольори голосів» у межах (UFLC) Всеукраїнського фестивалю мов та культур) – до 08.03.2021 року; студенти вищих навчальних закладів – до 05.05.2021 року. Представники усіх перелічених вікових категорій повинні зареєструватися на сайті www.uflc.org.ua не пізніше зазначених дат.
 • Усі запитання шодо ХІХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) слід надсилати на електронну адресу festivalukr@gmail.com. 
 • Результати змагань буде оголошено на сайті www.uflc.org.ua.

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (UFLC)

 • ХІХ-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC) – це захід, покликаний надати учасникам можливість продемонструвати свої уміння і таланти у форматі змагань, що проводяться у дружній атмосфері.
 • Члени компетентного журі ретельно добираються оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Важливим критерієм вибору є експертність та професійність членів журі у своїй галузі. До складу журі залучаються представники різних освітніх установ.
 • Члені журі оцінюють результати учасників, послуговуючись критеріями, визначеними фахівцями.  
 • Команди, що братимуть участь в онлайн-нагородженні переможців Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), визначаються членами оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Вибір учасників заходу не залежить від продемонстрованих ними результатів, тому ключовими у цьому питанні виступатимуть особисті критерії членів оргкомітету.  
 • Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) проходитиме у звичному або онлайн-форматі залежно від рішення оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), яке базуватиметься на поточній ситуації із розповсюдженням захворювання Covid-19.
 • Права на публікацію та використання фото- та відеоматеріалів, надісланих учасниками і відібраних оргкомітетом, належать оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).
 • Учасники таких конкурсних категорій, як «Пісенний конкурс» та «Конкурс із декламування поезії» повинні обов’язково надіслати фонову музику до своїх виступів на електронну адресу  festivalukr@gmail.com до останньої дати реєстрації (для категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» − до 15.04.2021 року; для участі у пісенному конкурсі «Кольори голосів» − до 08.03.2021 року; для категорії «Студенти вищих навчальниз закладів» − до 05.05.2021 року.

Аудіофайли, необхідні для участі у конкурсі, слід надсилати у форматі mp3, а відеофайли – у форматі mp4, причому їхня якість повинна бути не нижчою за 780-p. Названі матеріали необходно позначити у такий спосіб: «ім’я_прізвище_категорія_назва композиції / відеороботи». Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) не нестиме відповідальності за технічні труднощі, які можуть виникнути внаслідок неналежного форматування матеріалу.

 • Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) залишає за собою право оприлюднювати й використовувати усі роботи, надіслані на конкурс малюнків, тому, подавши свій художній твір, кожен учасник автоматично надає на це згоду.
 • Суддійство на конкурсах здійснюватимуть щонайменше 4 представники незалежного журі.
 • Для отримання присуджених нагород фіналістам необхідно відслідковувати дату і час проведення церемонії нагородження переможців на сайті www.uflc.org.ua 
 • Конкурсанти, які виконуватимуть вірші, повинні читати свої вірші з фоновою музикою. Це один із критеріїв оцінки.
 • Учасник, який посяде перше місце на пісенному конкурсі для учнів початкової і середньої школи, здобуде право представляти Україну на співочому конкурсі «Кольри голосів», ініційованому організаторами Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).
 • Учасники з вікової групи «Студенти вищих навчальних закладів», які боротимуться за першість на співрчому конкурсі, допускатимуться до участі у іще максимум 2-х категоріях.
 • Учасники співочого, поетичного та пісенного конкурсів мають презентувати свої виступи у національному вбранні.

НАГОРОДИ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ

 • Порядок нагородження учасників, що посіли призові місця у кулькох категоріях: якщо учасник здобуває призові місця у кількох категоріях, його нагороджуватимуть призом у тій з них, в якій він досяг найвищого результату. Однак цей принцип не розповсюджується на медалі та сетрифікати, які вручатимуться переможцеві за здобутки в усіх конкурсних категоріях.

ПІСЕННИЙ КОНКУРС «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ»

НАГОРОДИ

Перше місце :  4000 UAH.

Друге місце:     3000 UAH.

Третє місце:     2000 UAH.

Винагорода за найкращий костюм:    500  UAH.

УЧНІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

НАГОРОДИ

1 місце – золота медаль + сертифікат + подарунковий купон;

2 місце – срібна медаль + сертифікат + подарунковий купон;

3 місце – бронзова медаль + сертифікат + подарунковий купон.

«СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

НАГОРОДИ

1 місце – золота медаль + сертифікат + разова стипендія;

2 місце – срібна медаль + сертифікат + разова стипендія;

3 місце – бронзова медаль + сертифікат + разова стипендія.

 • Порядок нагородження учасників, що посіли призові місця у кулькох категоріях: якщо учасник здобуває призові місця у кількох категоріях, його нагороджуватимуть призом у тій з них, в якій він досяг найвищого результату. Однак цей принцип не розповсюджується на медалі та сетрифікати, які вручатимуться переможцеві за здобутки в усіх конкурсних категоріях.

Максимальна тривалість конкурсної композиції – 3 хвилини.

Рекомендується надсилати відеоверсії пісенних виступів, записаних не у студії, де музичний матеріал міг бути відкоригований.

Виконувати конкурсну композицію слід під «мінус» або ж у форматі караоке. Забороняється виконання пісень у супроводі співака (виконавця композиції).

Під час запису виступу не слід рухати камеру, зміщувати її у будь-якому напрямі або слідувати із нею за вокалістом.

Не слід здійснювати зйомку на рівні, вищому за рівень талії виконавця (не брати більший план).

Позначати надіслані відеозаписи слід у такий спосіб:

– UFLC_COV_2021_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ
Зразок:
-UFLC_COV_2021_Олександр_Карпенко

Рішення членів журі не підлягають оскарженню. Також не передбачено жодного листування з метою переоцінки результатів.

Остаточний вибір переможців буде здійснено винятково за результатами розгляду й оцінювання надісланих відеоматеріалів.

Музичні матеріали, композиції або сценічні костюми, які члени журі вважатимуть невідповідними вікові учасниками або цінностям, сповідуваним його родиною, буде дискваліфіковано.

Оргкомітет конкурсу залишає за собою право підготовки коротких біографічних відомостей про учасників. Він також має право редагувати, скорочувати і переоформлювати біографічну інформацію про конкурсантів для подальшого розміщення у соцмережах і, зокрема, на сайті Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).

Примітка: будь ласка, пересвідчитеся в тому, що ви виконали усі умови, необхідні для реєстрації до участі у конкурсі, адже невиконання будь-якої з них може призвести до дискваліфікації та / або відмови вам у врученні призів у подальшому.

ПРИМІТКА: цей принцип не поширюється на пісенний конкурс.

 • Результати змагань буде оголошено на сайті www.uflc.org.ua після завершення усіх етапів.
 • Реєструватися до участі у конкурсах необхідно на офіційному сайті Весукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) – uflc.org.ua, заповнивши на ньому форму учасника. Учасники, зареєстровані у будь-який інший спосіб, не допускатимуться до змагань.
 • Усі питання, стосовні конкурсів, слід надсилати на електронну адресу festivalukr@gmail.com