Home УЧНІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

УЧНІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

У 2021 році оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), який вже 18 років поспіль ініціює в різних містах світу різноманітні творчі конкурси та шоу, проведе особливий пісенний конкурс, покликаний об’єднати молодь різних національностей і культур під знаком мистецтва, надавши можливість проявити свої таланти та зміцнити віру у себе навіть в умовах пандемії COVID-19.

Організацією та проведенням цього заходу опікуватиметься оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), репрезентований головним організатором конкурсу в Україні – Міжнародним культурним центром «Сяйво». Змагання проходитимуть за партнерської підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України та Міжнародної школи «Меридіан».

Комітет планує підготувати повну цифрову базу для здійснення названого конкурсу, який має на меті подарувати глядачам насолоду від споглядання неймовірних виступів талановитих учасників звідусіль – від Нової Зеландії до Канади.