ДІЯЛЬНІСТЬ

ПРИНЦИПИ ЗМАГАНЬ У МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (UFLC)

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРCІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР

(UFLC)
 • XVIII-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC) являє собою конкурс, що надає учасникам можливість продемонструвати свої знання і таланти у дружній атмосфері.
 • Творчі конкурси XVIII-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (AllUkraine Festival of Language & CultureUFLC) проводитимуться турецькою, українською та іншими мовами народів світу.
 • Організаційний комітет фестивалю ретельно обирає експертів, що увійдуть до складу журі. Основним критерієм відбору є професійність члена журі у своїй сфері. До складу журі залучаються експерти з різних установ. 
 • Члени журі оцінюватимуть результати учасників конкурсів за критеріями, визначеними фахівцями.
 • Від кожного освітнього закладу участь у категорії «Народні танці» може брати лише 1 команда. До участі в інших конкурсних категоріях допускається максимум по 5 учасників або команд від одного закладу.
 • Команди, що виступатимуть на церемонії  нагородження переможців фестивалю, визначатимуться оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Отже, навіть якщо конкурсанти посіли перші місця, це не означає обов’язковий виступ на церемонії; оргкомітетові належить право визначати тих, хто братиме участь у концерті.
 • Право на відбір, публікацію та використання фото- та відематеріалів, відзнятих упродовж конкурсної програми, належить організаційному комітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).
 • Всі учасники конкурсних категорій «Пісенний конкурс», «Конкурс із декламування поезії», «Народні танці», «Сімейний пісенний конкурс» і «Театральний конкурс» повинні обов’язково надіслати фонову музику до своїх виступів до кінцевої дати реєстрації до участі у конкурсах (за тиждень до відповідного конкурсу) на електронну адресу festivalukr@gmail.com.  
 • Надіслані аудіоматеріали мають бути у форматі mp3. Оформлювати їх слід у такий спосіб: ім’я_прізвище_категорія_назва твору. Організаційний комітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) не нестиме відповідальності за ускладнення, що можуть виникнути внаслідок неправильного форматування або оформлення аудіофайлів.
 • Організаційний комітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) залишає за собою право експонувати й публікувати художні твори, надіслані до участі у конкурсі малюнків. Беручи участь у конкурсі, кожен учасник автоматично погоджується із цим правилом.
 • Оцінювання конкурсних робіт здійснюється щонайменше 4-ма неупередженими членами професійного журі.
 • Один учасник не може брати участь і у пісенному конкурсі, і у конкурсі дуетів з одним музичним твором.
 • Якщо кількість учасників (в усіх тематичних категоріях) на будь-якому етапі змагань становитиме менше 5-ти осіб, відповідний конкурс, на жаль, не проводитиметься. Реєстрацію до участі у змаганнях буде завершено за тиждень до них. Якщо у тих чи інших тематичних категоріях не вистачатиме учасників, кандидатів, що подали заявки до участі у них, буде заздалегідь сповіщено про скасування конкурсу, і натомість їм буде запропоновано долучитися до участі у змаганнях в інших категоріях.
 • Конкурсанти, що боротимуться за перемогу у таких категоріях, як «Пісенний конкурс», «Конкурс малюнків», «Сімейний пісенний конкурс» і «Народні танці», окрім них, можуть брати участь у ще щонайбільше 2-х конкурсних категоріях.
 • Учасники, що посядуть призові місця, муситимуть слідкувати за інформацією щодо дати та місця проведення церемонії нагородження переможців, які буде оголошено на сайті uflc.org.ua., а аткож особисто бути присутніми на нагородженні.
НАГОРОДИ, ЩО ЇХ ЗДОБУДУТЬ КОМАНДИ:

Команда, що посяде 1 місце: золотий кубок і подарунок за 1 місце.

Команда, що посяде 2 місце: срібний кубок і подарунок за 2 місце.

Команда, що посяде 3 місце: бронзовий кубок і подарунок за 3 місце.

УЧАСНИКІВ КОМАНД-ЛАУРЕАТІВ  БУДЕ НАГОРОДЖЕНО:

усіх, хто посів 1 місце, − золотою медаллю і подарунком;

усіх, хто посів 2 місце, − срібною медаллю і подарунком;

усіх, хто посів 3 місце, − бронзовою медаллю і подарунком.

НАГОРОДИ, ЩО ВРУЧАТИМУТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ КОНКУРСІВ:

1 місце: золота медаль + сертифікат + бездротові навушники ;

2 місце: срібна медаль + сертифікат + фітнес-браслет;

3 місце: бронзова медаль + сертифікат + подарунковий сертифікат.

 • Порядок нагородження учасників, що змагатимуться у кількох конкурсних категоріях

У випадку перемоги учасника у кількох конкурсних категоріях за основу  братиметься його найвищий результат, тому й нагорода присуджуватиметься відповідно до нього. Цей принцип, однак, не розповсюджується на медалі й сертифікати, тобто учасник отримає їх за кожною категорією, в якій посів призове місце. Ця умова не поширюється на такі конкурсні категорії, як «Пісенний конкурс», «Конкурс малюнків», «Сімейний пісенний конкурс» та «Народні танці».

 • Результати усіх конкурсів буде оголошено на сайті www.uflc.org.ua, коли конкурсну програму буде закінчено. Усі конкурси буде завершено до 24 квітня 2020 року. Результати буде повідомлено на сайті та у соціальних мережах у період, що триватиме з 24 до 30 квітня 2020 року.
 • Реєстрація для у часті у конкурсах здійснюється шляхом заповнення електоронної форми на офіційному сайті Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) – uflc.org.ua. Відомості про учасників, надані у будь-який інший спосіб, не розглядатимуться.
 • Будь-які запитання щодо конкурсів можна поставити, надіславши повідомлення на електронну адресу festivalukr@gmail.com.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir