Slide

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (UFLC)

 • ХІХ-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC) – це захід, покликаний надати учасникам можливість продемонструвати свої уміння і таланти у форматі змагань, що проводяться у дружній атмосфері.
 • Члени компетентного журі ретельно добираються оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Важливим критерієм вибору є експертність та професійність членів журі у своїй галузі. До складу журі залучаються представники різних освітніх установ.
 • Члені журі оцінюють результати учасників, послуговуючись критеріями, визначеними фахівцями.  
 • Команди, що братимуть участь в онлайн-нагородженні переможців Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), визначаються членами оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Вибір учасників заходу не залежить від продемонстрованих ними результатів, тому ключовими у цьому питанні виступатимуть особисті критерії членів оргкомітету.  
 • Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) проходитиме у звичному або онлайн-форматі залежно від рішення оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), яке базуватиметься на поточній ситуації із розповсюдженням захворювання Covid-19.
 • Права на публікацію та використання фото- та відеоматеріалів, надісланих учасниками і відібраних оргкомітетом, належать оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).
 • Учасники таких конкурсних категорій, як «Пісенний конкурс» та «Конкурс із декламування поезії» повинні обов’язково надіслати фонову музику до своїх виступів на електронну адресу  festivalukr@gmail.com до останньої дати реєстрації (для категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» − до 15.04.2021 року; для участі упісенному конкурсі «Кольори голосів» − до 08.03.2021 року; для категорії «Студенти вищих навчальниз закладів» − до 05.05.2021 року.

Аудіофайли, необхідні для участі у конкурсі, слід надсилати у форматі mp3, а відеофайли – у форматі mp4, причому їхня якість повинна бути не нижчою за 780-p. Названі матеріали необходно позначити у такий спосіб: «ім’я_прізвище_категорія_назва композиції / відеороботи». Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) не нестиме відповідальності за технічні труднощі, які можуть виникнути внаслідок неналежного форматування матеріалу.

 • Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) залишає за собою право оприлюднювати й використовувати усі роботи, надіслані на конкурс малюнків, тому, подавши свій художній твір, кожен учасник автоматично надає на це згоду.
 • Суддійство на конкурсах здійснюватимуть щонайменше 4 представники незалежного журі.
 • Для отримання присуджених нагород фіналістам необхідно відслідковувати дату і час проведення церемонії нагородження переможців на сайтіwww.uflc.org.ua
 • Конкурсанти, які виконуватимуть вірші, повинні читати свої вірші з фоновою музикою. Це один із критеріїв оцінки.
 • Учасник, який посяде перше місце на пісенному конкурсі для учнів початкової і середньої школи, здобуде право представляти Україну на співочому конкурсі «Кольри голосів», ініційованому організаторами Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).
 • Учасники з вікової групи «Студенти вищих навчальних закладів», які боротимуться за першість на співрчому конкурсі, допускатимуться до участі у іще максимум 2-х категоріях.
 • Учасники співочого, поетичного та пісенного конкурсів мають презентувати свої виступи у національному вбранні.

Related Posts