Genel

Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC), ПІСЕННИЙ КОНКУРС «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ»

У 2021 році оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), який вже 18 років поспіль ініціює у різних містах світу різноманітні творчі конкурси та шоу, проведе особливий пісенний конкурс, покликаний об’єднати молодь різних національностей і культур під знаком мистецтва, надавши можливість проявити свої таланти та зміцнити віру в себе навіть в умовах пандемії COVID-19. Комітет планує підготувати повну цифрову базу для здійснення названого конкурсу, який має на меті подарувати глядачам насолоду від споглядання неймовірних виступів талановитих учасників звідусіль – від Нової Зеландії до Канади.

Відбірковий етап цього масштабного дійства проходитиме у нашій державі – Україні. Організацією та проведенням цього заходу опікуватиметься оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).

Для того, аби взяти участь в українському відбірковому турі пісенного конкурсу «Кольори голосів», переможців якого буде нагороджено призами, необхідно до 8 березня 2021 року зареєструватися на сайті www.uflc.org.ua, а також прикріпити відеозапис свого конкурсного виступу, скориставшись формою у розділі «Реєстрація».

Related Posts