Genel

Поради щодо підготовки відеозапису конкурсного виступу «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ»

 • Забороняється використання старих відеозаписів. Відео має бути новим – записаним спеціально для пісенного конкурсу «Кольори голосів».
 • Композиції слід виконувати тільки наживо. Попередньо записані або оброблені постфактум пісні не допускатимуться до участі у конкурсі.
 • Кожен учасник повинен виконувати свою композиції лише у форматі караоке / інструментального треку. Виконання дуетом із автором композиції не допускається.
 • Для запису виступів можна використовувати смартфони, планшети або комп’ютери. Для покращення якості відеозапису учасникам рекомендується забезпечити належне освітлення, спрямоване прямо на них і згори (над ними). Краще не встановлювати освітлення за учасниками. Рекомендується розміщувати записувальні пристрої трохи подалі від учасників / у такий спосіб, аби забезпечити краще звучання композиції.
 • Відеозаписи необхідно робити на основі живих виступів без обробки, прийомів міксування, накладення звукових ефектів та використання спецефектів для покращення звучання / візуалу.  
 • Зйомку слід здійснювати горизонтально у форматі повного екрану. Будь ласка, переконайтеся в тому, що ваш відеоматеріал має належну якість.
 • Учасників слід знімати так, аби вони стояли чітко посередині. Також необхідно поставити їх у такий спосіб, аби було чітко видно голову та плечі.
 • Пересвідчіться в тому, що ваше записувальне обладнання має високу якість передачі звуку. Переконайтеся у належності можливостей балансування та змішування.
 • Під час створення відеозапису не рухайте камеру: розмістіть її на конкретному фіксованому місці. Знімайте виконавця чітко.
 • Не слід здійснювати панорамну зйомку, переміщувати камеру або рухатися з нею за вокалістом.
 • Не слід брати більший план виконавця за той, що передбачає передачу його зображення вище талії.
 • Будь ласка, уникайте всього, зазначеного нижче, адже це може стати причиною дискваліфікації:
  – не редагуйте відеоматеріал у процесі зйомки;
  – не використовуйте спецефекти, не коригуйте зображення, висвітлюючи його, додаючи ефект нечіткості зображення тощо, не прибирайте будь-які якого елементи;
  – не подавайте до участі у конкурсі попередньо записані відеоматеріали на кшталт записів живих виступів, сольних концертів, підготовлених концертних виступів або записів із конкурсів.

Обираючи конкурсну композицію, слід послуговуватися критеріями її відповідності вікові конкурсанта і членів його родини, а також її доцільності з погляду цінностей, сповідуваних цією родиною. Учасників, які подадуть пісні, що не відповідатимуть цим критеріям, буде дискваліфіковано.

Максимальна тривалість конкурсної композиції – 3 хвилини.

Рекомендується надсилати відеоверсії пісенних виступів, записаних не у студії, де музичний матеріал міг бути відкоригований.

Виконувати конкурсну композицію слід під «мінус» або ж у форматі караоке. Забороняється виконання пісень у супроводі співака (виконавця композиції).

Під час запису виступу не слід рухати камеру, зміщувати її у будь-якому напрямі або слідувати із нею за вокалістом.

Не слід здійснювати зйомку на рівні, вищому за рівень талії виконавця (не брати більший план).

Позначати надіслані відеозаписи слід у такий спосіб:

– UFLC_COV_2021_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ
Зразок:
-UFLC_COV_2021_Олександр_Карпенко

Рішення членів журі не підлягають оскарженню. Також не передбачено жодного листування з метою переоцінки результатів.

Остаточний вибір переможців буде здійснено винятково за результатами розгляду й оцінювання надісланих відеоматеріалів.

Музичні матеріали, композиції або сценічні костюми, які члени журі вважатимуть невідповідними вікові учасниками або цінностям, сповідуваним його родиною, буде дискваліфіковано.

Оргкомітет конкурсу залишає за собою право підготовки коротких біографічних відомостей про учасників. Він також має право редагувати, скорочувати і переоформлювати біографічну інформацію про конкурсантів для подальшого розміщення у соцмережах і, зокрема, на сайті Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).

Примітка: будь ласка, пересвідчитеся в тому, що ви виконали усі умови, необхідні для реєстрації до участі у конкурсі, адже невиконання будь-якої з них може призвести до дискваліфікації та / або відмови вам у врученні призів у подальшому.

ПРИМІТКА: цей принцип не поширюється на пісенний конкурс.

 • Результати змагань буде оголошено на сайті www.uflc.org.ua після завершення усіх етапів.
 • Реєструватися до участі у конкурсах необхідно на офіційному сайті Весукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) – uflc.org.ua, заповнивши на ньому форму учасника. Учасники, зареєстровані у будь-який інший спосіб, не допускатимуться до змагань.
 • Усі питання, стосовні конкурсів, слід надсилати на електронну адресу festivalukr@gmail.com

Related Posts