Genel Slide

У Міжнародній школі «Меридіан» відбувся фінал пісенного конкурсу «Кольори голосів»

Весняного, проте і досі сніжного дня – 20 березня 2021 року, − у Міжнародній школі «Меридіан» пройшла урочиста подія – фінал пісенного конкурсу «Кольори голосів», який є місцевим відбірковим туром до участі у світовому етапі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Музичний поєдинок, організований Міжнародним культурним центром «Сяйво» та Міжнародною школою «Меридіан» за підтримки Патріотичного союзу українців «Соняшник», Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» та Школи естрадного виконавства «Dream School», став ключовою подією Всеукраїнського фестивалю мов та культур−2021 (UFLC).

Ведучою святкової програми, яка – з огляду на епідеміологічну ситуацію в Україні та світі – проходила переважно в онлайн-форматі, стала випускниця Міжнародної школи «Меридіан» і багаторазова учасниця фестивалю від України Алла Сорока. Відзначивши, що цього року її альма-матер святкує вже 20-й ювілей, пані Алла запросила до слова її директорку Наталію Сошнікову. Виголошуючи вітальну промову, пані Наталія розповіла про здобутки освітнього закладу протягом майже чверті століття існування, а також висловила надію на те, що вже наступного разу фестиваль відбуватиметься у звичному форматі, даруючи присутнім радість живого спілкування.

Виступи учасників пісенної феєрії оцінювали члени професійного журі, до складу якого увійшли засновниця Міжнародного фестивалю «Соняшник», голова правління благодійного фонду «Соняшник», президент ГО «Патріотичний союз українців», володарка всеукраїнських премій «Жінка ІІІ-го тисячоліття» та «Соул» Алла Горбунова, заслужена артистка України, солістка Національної опери України, володарка титулу «Жінка року», Посол миру, лауреатка Премії імені Дмитра Луценка, член і голова журі багатьох міжнародних конкурсів і доцент Київського національного університету культури і мистецтв Олена Гончарук, відомий український співак, музикант, член журі міжнародного вокального конкурсу у Мінську у 2019 році, переможець Національного проекту «Українська пісня»−2019 і володар звання найкращого представника сучасної музики України Ігор Грохоцький, автор-виконавець, шоумен, медіаексперт, Міжнародний амбасадор з екології в Україні, актор, ведучий, телеексперт ток-шоу «Говорить Україна», професійний суддя, голова і член журі багатьох міжнародних та українських вокальних конкурсів, коуч-тренер з вокалу учасників телешоу «Голос країни», «Голос−діти» та «Х-фактор», володар премій «100 успішних українців» та «50 видатних чоловіків сучасності» і резидент загальнонаціональної премії «Людина року» Олексій Сагаловський і заслужена артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, співачка, композитор, лауреатка театральної премії «Київська пектораль» і переможниця міжнародних вокальних конкурсів Вікторія Васалатій. Нагадаємо, що бали, виставлені членами журі, склали 75 % від загальної оцінки виступу кожного конкурсанта, а ще 25 % припали на голоси, віддані виконавцям віртуальною аудиторією, яка долучилася до кількаденного народного онлайн-голосування.

Упродовж фінальної концертної програми було продемонстровано виступи 18 півфіналістів, які боролися за першість у національному відборі. Отже, колегія журі разом із глядачами по той бік екрану переглянули конкурсні номери Софії Аль-Хадіді, Дар’ї Байрамової, Олександра Балабанова, Аліси Ботвінцевої, Марії Данілової, Лєтісії Іскандер, Олександри Кабакової, Олександри Книш, Христини Матлак, Дар’ї Молодиної, Ольги Полудень, Вікторії Скакун, Христини Старикової, Ольги Ткаченко, Тараса Товстого, Поліни Хорошевської, Ірини Шегеди та Софії Швець. Претенденти на лідерство представляли різні міста нашої країни: серед молодих митців були учасники з Києва, Вінниці, Чорноморська, Тернополя, Запоріжжя, Кропивницького, Мирнограда, Луцька та Ірпеня. До уваги аудиторії було також запропоновано відеосюжет про Міжнародний фестиваль мов та культур (IFLC) та запис колективного виконання композиції «Colors of the World», що стала лейтмотивом фестивалю.

Після завершення основної програми заходу настала мить, на яку так чекали конкурсанти – оголошення переможця та імен учасників, які посіли друге і третє місця. Цьогоріч було обрано й конкурсанта, якому вдалося дібрати найоригінальніше сценічне вбрання з українським колоритом. Тріумфаторкою у цій категорії стала юна співачка з Луцька Ольга Ткаченко. Почесне третє місце на пісенному конкурсі «Кольори голосів» дісталося Олександру Балабанову з Києва. Другою у музичних перегонах стала Христина Старикова з Мирнограда, а першість виборола Софія Швець зі столиці. Щиро вітаємо всіх конкурсантів зі значними досягненнями та підкоренням нової вершини на музичному олімпі! Водночас від усього серця поздоровляємо Софію Швець із заслуженим першим місцем! Висловлюємо величезну подяку усім членам високопрофесійного журі за натхненну працю і неупереджене суддівство, а також дуже вдячні усім, хто брав участь у підготовці та організації яскравого музичного свята!

Повну версію фіналу пісенного конкурсу «Кольори голосів» у межах Всеукраїнського фестивалю мов так культур (UFLC) можна переглянути на «YouTube»-каналі Всеукраїнського фестивалю мов та культур за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=a1COoYtpg9o

Related Posts