Slide Оголошення

До уваги усіх учасників!

* Церемонія нагородження переможців ХІХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) відбуватиметься онлайн і транслюватиметься наживо на «YouTube»-каналі UFLC 10 червня 2021 року.

* Усім учасникам на електронну пошту буде надіслано [електронні] сертифікати про участь у змаганнях.

* Учасникам пісенного конкурсу «Кольори голосів», що увійдуть до 18-ти найкращих та виступатимуть у фінальному раунді заходу, звичайною поштою буде надіслано сертифікати успішності.

* У межах церемонії нагородження переможців XIX-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), що проходитиме в онлайн-форматі 10 червня 2021 року, тріумфаторам і номінантам пісенного конкурсу «Кольори голосів», а також учасникам, які посіли призові місця в інших конкурсних категоріях фестивалю, буде вручено (так само в онлайн-форматі) сертифікати, медалі та призи. Виграні конкурсантами сертифікати, медалі та подарунки буде надіслано [їхнім] власникам звичайною поштою.

* Відібрані членами оргкомітету пісенні композиції та вірші, презентовані учасниками різних конкурсних категорій, [імовірно] буде продемонстровано на онлайн-церемонії нагородження переможців фестивалю.

Related Posts