Slide Оголошення

До уваги учасників вікової категорії «Студенти вищих освітніх закладів»!

1. Номери учасників конкурсних категорій «Виконання пісні» та «Декламування поезії»  оцінюватимуть члени журі, призначені оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Конкурсантам не потрібно додавати іще щось до своїх виступів, оскільки журі оцінюватиме лише надіслані ними відеороботи.

2. Тестування для визначення рівня володіння турецькою мовою, конкурс із усного мовлення і змагання з читання відбудуться 15 травня 2021 року. Відбір учасників здійснюватиметься у системі «Moodle» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Імена учасників буде оголошено напередодні, 14 травня 2021 року:

  • тестування для визначення рівня володіння турецькою мовою: 15 травня                 2021 року об 11:00 …;
  • змагання з читання: 15 травня 2021 року о 12:30…;
  • конкурс із усного мовлення: 15 травня 2021 року о 13:30…

ПРИМІТКА: конкурс із усного мовлення проводитиметься на Інтернет-платформі «GoogleMeet». За день до змагань учасникам буде надіслано посилання для приєднання до відеоконференції. Члені журі ставитимуть учасникам запитання, на які їм потрібно буде надати відповіді. За результатами, продемонстрованими кандидатами, журі виставлятиме їм бали, за кількістю яких визначатимуться переможці.

3. Після оприлюднення результатів конкурсу на електронні адреси учасників буде надіслано сертифікати про участь у змаганнях.

4. У межах церемонії нагородження переможців XIX-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), що проходитиме в онлайн-форматі 10 червня 2021 року і транслюватиметься наживо на «YouTube»-каналі фестивалю, тріумфаторам і номінантам змагань буде вручено (так само в онлайн-форматі) сертифікати, медалі та призи. Виборені конкурсантами сертифікати, медалі та подарунки буде надіслано [їхнім] власникам звичайною поштою.

Related Posts