Slide Оголошення

До уваги учасників вікової категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів»!

* Змагання у віковій категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» проводитимуться    14 травня 2021 року. Результати відбору буде оприлюднено на сайті uflc.org.ua.

* Виступи учасників категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» оцінюватимуться за надісланими ними відеозаписами. Номери конкурсантів оцінюватимуть члени журі, призначені оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC). Учасникам не потрібно додавати іще щось до своїх відеовиступів.

* Усім учасникам на електронну адресу, вказану в реєстраційній формі, буде надіслано електронні сертифікати на підтвердження [їхньої] участі у змаганнях.

* Церемонія нагородження переможців XIX-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) відбудеться в онлайн-форматі 10 червня 2021 року. Виграні тріумфаторами призи, сертифікати та медалі буде надіслано ним звичайною поштою.

* Виступи, відібрані членами оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), [імовірно] будуть продемонстровані онлайн у межах церемонії нагородження переможців конкурсів.

Related Posts