Slide Оголошення

Завершено відбіркові етапи змагань Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) у вікових категоріях «Вихованці дошкільних освітніх закладів» та «Студенти вищих навчальних закладів».

Добігли кінця змагання у віковій категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів», ініційовані оргкомітетом Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) 14 травня         2021 року. Участь у відбірковому раунді взяли талановиті діти дошкільного віку із різних областей України. Юні конкурсанти презентували виступи у таких категоріях, як «Сімейний пісенний конкурс», «Змагання з народних танців», «Конкурс української пісні», «Конкурс із декламування української поезії» та «Конкурс малюнків».

Оргкомітет конкурсу та члени журі отримали неймовірні враження від виступів усіх учасників, тому їм було надзвичайно складно обрати найкращих серед обдарованих конкурсантів, кожен з яких вразив їх оригінальними неперевершеними номерами.

Насамперед, щиро вітаємо наших найменших конкурсантів.

15 травня 2021 року відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC) у віковій категорії «Студенти вищих навчальних закладів».

До участі у змаганнях долучилися студенти 11 вищих навчальних закладів України. Конкурсанти демонстрували знання та уміння у таких категоріях, як «Тестування з турецької мови», «Змагання з читання», «Конкурс із декламування поезії» та «Конкурс із усного мовлення».

Імена призерів змагань можна дізнатися на сайті uflc.org.ua у рубриці «Результати». Будь ласка, відвідайте вказану сторінку.

Слідом за відбірковим етапом пісенного конкурсу «Кольори голосів» у віковій категорії «Учні середньої школи» добіг кінця й добір претендентів на перемогу у категоріях «Вихованці дошкільних освітніх закладів» та «Студенти вищих навчальних закладів». Після завершення всіх етапів відбору кожному з 400-сот конкурсантів із різних куточків України буде надіслано електронні сертифікати учасника змагань. Віртуальне вручення нагород призерам у кожній категорії здійснюватиметься у межах церемонії нагородження переможців ХІХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), яка наживо транслюватиметься на «YouTube»-каналі фестивалю 15 червня  2021 року. Невдовзі після урочистого онлайн-заходу тріумфатори пісенного конкурсу «Кольори голосів» та переможці у вікових категоріях «Вихованці дошкільних освітніх закладів» та «Студенти вищих навчальних закладів» отримають заслужені медалі, сертифікати та подарунки звичайною поштою за вказаними [ними] адресами.

Дякуємо всім учасникам, які старанно готувалися до участі у змаганнях і боролися за перемогу.

Запрошуємо всіх конкурсантів разом із близькими та друзями на церемонію нагородження переможців ХІХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC), яка відбудеться 15 червня  2021 року о 20:00.

Урочиста програма транслюватиметься наживо на «YouTube»-каналі Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC).

Related Posts